KAYSERİ İL MEM ARGE

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

Çanakkale Deniz Zaferi'nin 109. yılında aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz. Ecdadımızın fedkârlıklarıyla güçlenen millli şuuru okullarımızda yaşatmak ve geliştirmek için birlikte çalışıyoruz.
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

 Cumhuriyetimizin 100. yılında, ecdadımızın bizlere miras zaferleri içinde en büyük zaferlerden biri olan Çanakkale Deniz Zaferi'nin 109. yıl dönümündeyiz. Ruhumuzda hiç eksilmeyen bir inançla bu kutlu zaferi ve bizlere bu zaferin gururunu armağan eden şehitlerimizi anmaya devam ediyoruz.

Çanakkale ruhu bugün kendini, ülkemizin savunma sanayisinde Milli Muharip Uçak Kaan ve atılan diğer büyük adımlarla milletimizin ilerleme yolundaki azim ve kararlığı olarak göstermektedir.

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi tarafından hazırlanan ve derlenen bu çalışma tüm kademe okullarımızda ortak bir ruhla etkinlikler yapabilme amacını taşımaktadır.

Projenin yürütülebilmesi için hazırlanan çalışmaların okullarımızda uygulanması ve uygulama sürecine dair en fazla üç fotoğrafı, okul adı bilgisiyle birlikte argeciler38@gmail.com adresine 18/03/2024 tarihi saat 13.00'a kadar yollanması, ayrıca yapılan çalışmalarla ilgili görsel ya da videoların okullarımızın sosyal medya hesaplarından paylaşımı esnasında kayseriarge38 instagram hesabımızın etiketlenmesi önem arz etmektedir.

Bu proje içeriğinde kullanılacak olan materyallerin hazırlanmasında emeği geçen Volkan KAZ, Zehra Öğretmen, Mehmet KORKMAZ, Mustafa TURAN ve Nurgül Öğretmen'e teşekkür ederiz.

Etkinlik dökümanlarına erişmek için bağlantıya tıklayınız

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.