KAYSERİ İL MEM ARGE

TÜBİTAK Projeleri tanıtım toplantısı yapıldı.

2017-2018 Dönemi TÜBİTAK Projeleri tanıtım toplantısı Kayseri Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Konferans salonunda gerçekleştirildi.Tanıtım programına, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları yürütücü öğretmenleri ve Bilimsel proje yarışmaları danışman öğretmenleri katıldı.
TÜBİTAK Projeleri tanıtım toplantısı yapıldı.

16.11.2017 Perşembe günü Kayseri Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Konferans salonunda gerçekleştirilen tanıtım programına İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman ŞEKERCİ, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Kayseri İl Temsilcisi Prof. Dr. Fatih DUMAN, Ortaokul Öğrencileri ve Lise Öğrencileri arası Proje Yarışmaları Kayseri İl koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Oğuz DEMİRYÜREK katıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından organize edilen tanıtım programına, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları yürütücü öğretmenleri ve Bilimsel proje yarışmaları danışman öğretmenleri katıldı.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman ŞEKERCİ, “Bilim fuarlarının temel amacı, öğrencilerimiz bilimle buluşmasını, bilime ve bilimsel düşünceye ilgi duymasını sağlamaktır. Bu nedenle TÜBİTAK projelerine katılımın en üst sevide olmasını hedefliyoruz” dedi.

4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Kayseri İl Ar-GE Temsilcisi Abdullah DENİZLİ,  4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları başvuru süreci, E-İmza süreci hakkında sunum yaptı.  4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Kayseri İl Temsilcisi Prof. Dr. Fatih DUMAN, Bilimsel araştırma projeleri ve 4006 Bilim Fuarları değerlendirme süreci hakkında sunum yaptı.

Ortaokul Öğrencileri ve Lise Öğrencileri arası Proje Yarışmaları Kayseri İl koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Oğuz DEMİRYÜR, Ortaokul ve Lise öğrencileri arası proje yarışmaları hakkında sunum yaptı.

Çetin Şen Bilim Sanat Merkezi Coğrafya Öğretmeni Önder DURMUŞ,  4004 TÜBİTAK Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı hakkında sunum yaptı.

 

TÜBİTAK Programları tanıtım programı soru-cevap bölümü ile bitirildi.

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.